Witamy w nowym roku szkolnym!

Witamy w nowym roku szkolnym!

Życzymy wam, aby ten rok szkolny przynosił wam same sukcesy, składał się z wyjątkowo pozytywnych relacji z uczniami i rodzicami, był wypełniony ciekawymi i innowacyjnymi zadaniami, które zapewnią wam harmonijny rozwój zawodowy nie burząc spokoju i zadowolenia!

Za nami niezwykle trudny, ale i ciekawy okres edukacji zdalnej. Razem z Wami zdobywaliśmy nowe doświadczenia i umiejętności. Teraz planujemy je wykorzystać do realizacji nowych pomysłów i aktywności. Bądźcie z nami na bieżąco, żeby niczego nie przeoczyć!

Już teraz dołączcie do grup na eTwinning Live. Znajdziecie tam wiele przydatnych materiałów, inspiracji i wsparcia doświadczonych nauczycieli-eTwinnerów. Do Waszej dyspozycji jest siedem zróżnicowanych tematycznie grup, a mu już myślimy o następnych:

Aktualnie prowadzimy nabory na dwa seminaria międzynarodowe. W przygotowaniu kolejne wydarzenia. Regularnie sprawdzajcie zakładki Szkolenia krajowe i Szkolenia międzynarodowe.

Nie zapomnijcie o naszych kursach online i webinariach. Wkrótce pojawią się terminy nowych spotkań i szkoleń!

Pamiętajcie także o trenerach i ambasadorach programu eTwinning, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, podpowiedzą ciekawe i efektywne rozwiązania i wesprą wasze projektowe aktywności!

Ponadto wkrótce startują Tygodnie eTwinning, w ramach których zaplanowaliśmy dla Was kilka wyjątkowych atrakcji.

Ten rok szkolny będzie wyjątkowy!