koordynator

Andrzej Korolczuk

Województwo podlaskie Kuratorium Oświaty w Białymstoku   Kontakt: +85 748 48 10 akorolczuk@kuratorium.bialystok.pl

Autor: Monika Regulska | podlaskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Marek Sieczka

Województwo dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Kontakt: +71 340 63 42 m.sieczka@kuratorium.wroclaw.pl

Autor: Monika Regulska | dolnośląskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Emilia Gwizd

Województwo zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie Kontakt: +91 442 75 36 egwizd@kuratorium.szczecin.pl

Autor: Monika Regulska | Przedstawiciele Kuratoriów . zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY

Anna Borysiak

Województwo kujawsko-pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Kontakt: +52 349 76 19 aborysiak@bydgoszcz.uw.gov.pl

Autor: Monika Regulska | kujawsko-pomorskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Zofia Leduchowska

Województwo łódzkie Kuratorium Oświaty w Łodzi Kontakt: +42 637 70 55 wew. 62 zleduchowska@kuratorium.lodz.pl

Autor: Monika Regulska | Przedstawiciele Kuratoriów . łódzkie
SZCZEGÓŁY

Joanna Kmiecik-Bocheńska

Województwo małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie   Kontakt: +12 444 11 48 joanna.kmiecik-bochenska@kuratorium.krakow.pl

Autor: Monika Regulska | małopolskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY
Cze
09

Halina Pilarz

Województwo opolskie Kuratorium Oświaty w Opolu Ambasador programu eTwinning Starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Opolu. Od 2000 roku związana z programami edukacyjnymi Unii Europejskiej: Socrates-Comenius,  Uczenie się przez całe życie – LLP, a obecnie  Erasmus+, w którym pełni rolę jednej z osób odpowiedzialnych za działanie Regionalnego Punktu Informacyjnego Programu Erasmus+ w województwie opolskim. Od początku […]

Autor: Monika Regulska | Ambasadorzy . opolskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Katarzyna Kwiatanowska-Rodkiewicz

Województwo podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Kontakt: +17 867 11 45 kkwiatanowska@ko.rzeszow.pl

Autor: Monika Regulska | podkarpackie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Marzena Zabiegała

Województwo śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach Ambasador programu eTwinning Kontakt: +32 606 30 59 m.zabiegala@poczta.kuratorium.katowice.pl

Autor: Monika Regulska | Przedstawiciele Kuratoriów . śląskie
SZCZEGÓŁY

Sylwia Kurtek

Województwo świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach Kontakt: +41 342 18 27 sylwia.kurtek@kuratorium.kielce.pl

Autor: Monika Regulska | Przedstawiciele Kuratoriów . świętokrzyskie
SZCZEGÓŁY
Strona 1 z 212