Laureaci konkursu “Nasz projekt eTwinning 2019”

Laureaci konkursu “Nasz projekt eTwinning 2019”

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy listę laureatów kolejnej edycji krajowego konkursu eTwinning!

Klasyfikację miejsc poznacie podczas ceremonii wręczenia nagród (datę ogłosimy wkrótce). Opisy projektów będziemy sukcesywnie publikować w galerii Ciekawe projekty.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

 

Be a buddy, not a bully

Monika Mojsiejonek i Kamil Matras
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaborze
województwo: lubuskie

 

Be the Change, Take the Challenge

Katarzyna Siwczak
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
województwo: śląskie

 

Bubbling my plays

Karolina Szymaniak

Szkoła podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu
województwo: kujawsko-pomorskie

 

ETWINNING SPACE EXPLORERS

Joanna Mach
Szkoła Podstawowa im. ks. St. Słotwińskiego w Kamieniu
województwo: małopolskie

 

food2explore

Ewa Gajek
Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni
województwo: dolnośląskie

 

Let’s experience and learn

Elżbieta Sobolewska
Przedszkole nr 1 “BAJKA” w Myszkowie
województwo: śląskie

 

Math 3_0 Amazing Trip through History

Elżbieta Paluczek
I Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu
województwo: wielkopolskie

 

Mentoring@sch

Justyna Babiarz-Furmanek i Monika Kaznowska
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
województwo: lubelskie

 

Mission: Planet X

Katarzyna Nuszkiewicz-Stopczyńska i Magdalena Bartoszyńska
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu
województwo: kujawsko-pomorskie

 

Nosy Neighbours

Ewa Gajek
Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni
województwo: dolnośląskie

 

Practice Makes Perfect

Małgorzata Tomczak-Walkusz i Anna Adamczyk
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku
województwo: kujawsko-pomorskie

 

Reacting to confrontations and catastrophies with collaboration

Anna Pławecka
II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w Jaworznie
województwo: śląskie

 

Shipping of goods beyond the EU borders

Ludmiła Mieńszykowa-Dessus i Krzysztof Wszelaki
Technikum nr 25 im. Stanisława Staszica w Warszawie
województwo: mazowieckie

 

Small Scientists ‘discovering the earth’

Hanna Jary
Przedszkole nr 21 w Rybniku
województwo: śląskie

 

Symbols in the eyes of children (NTC system)

Agnieszka Besser-Krysiak
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach
województwo: łódzkie

 

TransMission for the Global Goals

Małgorzata Tomczak-Walkusz
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku
województwo: kujawsko-pomorskie

 

We are all Children of Ancient Greece and Rome

Adam Bech i Agnieszka Kroll
Społeczne Gimnazjum “Dębinka” w Poznaniu
województwo: wielkopolskie