Przedstawiciele Kuratoriów

Pracownicy Kuratoriów Oświaty, promujący eTwinning w swoim regionie poprzez utrzymywanie kontaktu z zainteresowanymi szkołami oraz organizację konferencji i warsztatów szkoleniowych.

Andrzej Korolczuk

Województwo podlaskie Kuratorium Oświaty w Białymstoku   Kontakt: +85 748 48 10 akorolczuk@kuratorium.bialystok.pl

Autor: Monika Regulska | podlaskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Dariusz Człapiński

Województwo warmińsko-mazurskie Kuratorium Oświaty w Olsztynie Kontakt: +89 52 32 533 dczlapinski@ko.olsztyn.pl  

SZCZEGÓŁY

Marek Sieczka

Województwo dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Kontakt: +71 340 63 42 m.sieczka@kuratorium.wroclaw.pl

Autor: Monika Regulska | dolnośląskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Anna Kowalska

Województwo mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie Kontakt: +22 551 24 00 wew. 5051 anna.kowalska@kuratorium.waw.pl

Autor: Monika Regulska | mazowieckie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Emilia Gwizd

Województwo zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie Kontakt: +91 442 75 36 egwizd@kuratorium.szczecin.pl

Autor: Monika Regulska | Przedstawiciele Kuratoriów . zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Województwo podlaskie Kuratorium Oświaty w Białymstoku Kontakt: +85 748 48 48 kuratorium@kuratorium.bialystok.pl

Autor: Monika Regulska | podlaskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Anna Borysiak

Województwo kujawsko-pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Kontakt: +52 349 76 19 aborysiak@bydgoszcz.uw.gov.pl

Autor: Monika Regulska | kujawsko-pomorskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Aleksandra Klimczak

Województwo lubuskie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim Kontakt: +95 725 50 34 a.klimczak@ko-gorzow.edu.pl

Autor: Monika Regulska | lubuskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY

Zofia Leduchowska

Województwo łódzkie Kuratorium Oświaty w Łodzi Kontakt: +42 637 70 55 wew. 62 zleduchowska@kuratorium.lodz.pl

Autor: Monika Regulska | Przedstawiciele Kuratoriów . łódzkie
SZCZEGÓŁY

Joanna Kmiecik-Bocheńska

Województwo małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie   Kontakt: +12 444 11 48 joanna.kmiecik-bochenska@kuratorium.krakow.pl

Autor: Monika Regulska | małopolskie . Przedstawiciele Kuratoriów
SZCZEGÓŁY
Strona 1 z 212