
Grafiki na każdą okazję
Zapraszamy na bezpłatne webinarium NARZĘDZIOWNIK ETWINNERA – Grafiki na każdą okazję.
Webinarium będzie dotyczyło wykorzystania cyfrowych narzędzi do pracy ze zdjęciami, i infografiką. Poznamy pomocne programy i aplikacje do tworzenia kolaży, infografik, obrazów i wizualnych materiałów jako tekstów kultury lub uzupełnienia tekstu. Skierowane jest do nauczycieli nauczających na każdym poziomie edukacyjnym.
Webinarium poprowadzi Aneta Szadziewska – nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie. . Z eTwinning związana od 2010 roku. Od 2011 jest ambasadorką i trenerką eTwinning. Zrealizowała kilkanaście projektów eTwinning, a jeden „Bookraft” zdobył I miejsce w Europie. Współprowadzi blog „Biblioteka bez ograniczeń” oraz FB profil ETwinning i pani z biblioteki. i Bibliodoradca. Stosuje i doskonali swoje, nauczycieli i uczniów umiejętności cyfrowe. Od 2020 doradca metodyczny nauczycieli bibliotekarzy.
TERMIN: 05.11.2020 godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: eTwinning Live
Aby wziąć w nim udział wystarczy:
- Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
- Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę NARZĘDZIOWNIK ETWINNERA – Grafiki na każdą okazję. otworzyć klikając w jego tytuł
- Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
- W dniu Webinarium, (05.11.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100).
Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.
Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki:
Najnowsze komentarze