Webinarium: Jak podróżować szanując Planetę?

Wydarzenie z serii Eko-szkoła

Termin: 17.07.2024, godz. 18:30

Webinarium jest poświęcone tematyce ekologicznej - jak uczyć proekologicznych zachowań i angażować uczniów do działania aby stali się podmiotem a nie przedmiotem edukacji o klimacie. Na nadchodzącym webinarze Kurs dla nauczycieli - jak nauczać o ekologii i aktywizować uczniów do działania. Obecny webinar będzie poświęcony podróżom - co najmłodsi mogą zrobić aby podróżując daleko i blisko cieszyć się pięknem Planety i oszczędzać jej zasoby. Młode pokolenie chce mieć wpływ na to co się dzieje na świecie. W webinarze pokażemy przykładowe zajęcia które wspomogą te dążenia. Podamy też źródła ciekawych informacji jak i inspiracji zajęć o eko podróżach. Wszak każdy lubi podróżować - jest to zatem doskonała okazja aby ekologia towarzyszyła we wszystkich wyprawach.

Ekspertka:

 • Agata Zgliczyńska
  Wiceprezeska Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste
  Jako Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste wspieram rozwój bezodpadowego świata – lepszego miejsca do życia dla wszystkich. Doświadczenia w świecie biznesu – z bankowości inwestycyjnej i zarzadzania przedsiębiorstwami przekładam na wzmacnianie pozycji organizacji pozarządowych. Edukuję i organizuję
  przedsięwzięcia społeczne które zarówno przekładają się na korzyści dla klimatu jak i wzmacnianie więzi między ludźmi. Absolwentka filologii indyjskiej (UW) i finansów i rachunkowości na City University of New York. Pasjonatka propagowania mody cyrkularnej którą wszyscy możemy tworzyć z poszanowaniem dla drugiego człowieka i natury.

Warunki udziału:

 1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
 2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

  Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17.07.2024 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.