85 polskich placówek wyróżnionych Odznaką Szkoły eTwinning!

85 polskich placówek wyróżnionych Odznaką Szkoły eTwinning!

Z radością pragniemy ogłosić, że po dwuetapowym procesie weryfikacyjnym 85 polskich placówek otrzymało Odznakę Szkoła eTwinning na lata 2020-2021. Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:

Jest to uznanie nie tylko osobistego sukcesu poszczególnych nauczycieli, ale także uznanie ogromnego zaangażowania całego zespołu eTwinning działającego w danej szkole.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym placówkom!!!

W tegorocznej edycji Odznakę przyznano łącznie 2 139 szkołom z całej Europy. Pełną listę znajdziecie tutaj.

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu Łódzkie
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie Mazowieckie
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie Małopolskie
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku Śląskie
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie Podkarpackie
Przedszkole Miejskie nr 13 im. Juliana Tuwima w Będzinie Śląskie
Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi Łódzkie
Przedszkole nr 3 “Jarzębinka” w Śremie Wielkopolskie
Przedszkole nr 32 z oddziałami integracyjnymi w Koninie Wielkopolskie
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 „Małego Europejczyka” w Warszawie Mazowieckie
Przedszkole z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu Śląskie
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy Opolskie
Publiczne Przedszkole nr 17 w Jastrzębiu-Zdroju im. M. Jeżowskiej Śląskie
Publiczne Przedszkole nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju Śląskie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej Śląskie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 4 Łodzi Łódzkie
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie Dolnośląskie
Społeczna Szkoła Podstawowa im. księcia Józefa Poniatowskiego Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” w Łodzi Łódzkie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku Pomorskie
Szkoła Podstawowa 153 w Łodzi Łódzkie
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. prof. Kazimierza Sosnowskiego w Obidzy Małopolskie
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego “Twoja Szkoła” im. Marii Montessori w Łodzi Łódzkie
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach Śląskie
Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie Mazowieckie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaborze Lubuskie
Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Woźnikach Śląskie
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie Warmińsko-mazurskie
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu Małopolskie
Szkoła Podstawowa im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w Lubeni Podkarpackie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie Śląskie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Bogatyni Dolnośląskie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach Lubelskie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu Dolnośląskie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Chorzowie Śląskie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa nr 10 im. KEN w Toruniu Kujawsko-pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie Podkarpackie
Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica we Wrocławiu Dolnośląskie
Szkoła Podstawowa nr 11 im. H. Sienkiewicza w Puławach Lubelskie
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu Kujawsko-pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu Kujawsko-pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni Pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu Kujawsko-pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 26 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12 we Wrocławiu Dolnośląskie
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu Kujawsko-pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Pcimiu Małopolskie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim Wielkopolskie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego “Zośki” w Piasecznie Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie Opolskie
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego w Warszawie Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu Podkarpackie
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy Kujawsko-pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Kłodzku Dolnośląskie
Szkoła Podstawowa nr 86 imienia profesora Jerzego Sampa w Gdańsku Pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie Dolnośląskie
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Łokietka w Sieradzu Łódzkie
Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych Łódzkie
Szkoła Podstawowa w Jazowsku Małopolskie
Szkoła Podstawowa w Waksmundzie Małopolskie
XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Małopolskie
Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy Świętokrzyskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kleczewie Wielkopolskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Kochanowskiego w Aleksandrii Śląskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w Kadczy Małopolskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich w Lesznowoli Mazowieckie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jadownikach Małopolskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ornontowicach Śląskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczerbicach Śląskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie Pomorskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach Warmińsko-mazurskie
Zespół Szkolny Milenium w Legionowie Mazowieckie
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku Pomorskie
Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Twardowskiego w Zabrzu Śląskie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 STO w Warszawie Mazowieckie
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej Małopolskie
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku Pomorskie
Zespół Szkół Społecznych nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku Podlaskie
Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie Podkarpackie
Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Kujawsko-pomorskie
Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica w Warszawie Mazowieckie
Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku Podlaskie