277 Europejskich Odznak Jakości!

277 Europejskich Odznak Jakości!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że 277 polskich eTwinnerów zostało nagrodzonych Europejską Odznaką Jakości.

Serdecznie gratulujemy laureatom tego wyjątkowego wyróżnienia, szkołom oraz uczniom, którzy wzięli udział w nagrodzonych projektach!

Listę wszystkich europejskich projektów, którym przyznano EOJ znajdziecie TUTAJ

 

Adam Bech We are all children of ancient Greece and Rome
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum “Dębinka” w Poznaniu
Adam Jezierski 4 SEASONS FEST!
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
Agata Janko SPREAD LOVE
Szkoła Podstawowa nr 33 w Zabrzu
Agnieszka Szyszka We are cooperARTive
Zespół Placówek Oświatowych w Strawczynie
Agnieszka Banaszkiewicz SMURFS, the travellers…
Przedszkole nr 66 w Bydgoszczy
Agnieszka Besser-Krysiak Traffic and transportations
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach
Agnieszka Besser-Krysiak Symbols in the eyes of children ( NTC system )
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach
Agnieszka Czepiżak Cultures in Pictures
Zespół Szkół w Chorzelowie
Agnieszka Dyonizy Forces Around Us
Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich
Agnieszka Dyonizy H2O, SCIENCE AND ART
Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich
Agnieszka Grochowska Denke global!
VIII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
Agnieszka Iglesias Perez Creando, escribiendo, actuando.
III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie
Agnieszka Kroll We are all children of ancient Greece and Rome
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum “Dębinka” w Poznaniu
Agnieszka Młynarczyk Let’s rock!
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
Agnieszka Pietnoczka Sparks
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Szczecinku
Agnieszka Szewczyk RAR(R)E Responsible Assistant Reporters a(R)ound Europe
Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Czarnieckiego w Nisku
Agnieszka Żuk Cities and towns
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie
Aleksandra Klewiado Yes, I can! – motivation in the classroom.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Butrynach
Aleksandra Owczarek Gaming Scientists
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pilchowicach
Aleksandra Rabsztyn La richesse de nos différences
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Chorzowie
Aleksandra Stolarczyk SCIENCE CAN BE FUN!!!
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu
Alina Wujcik Small Scientists “STEM Club”
Przedszkole Miejskie nr 97 w Łodzi
Aneta Korzeniewska Following Irena Sendlerowa and Janusz Korczak. Because children are our future.
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Prusinowicach
Aneta Szadziewska InASA-International Art Storytelling Academy
Gimnazjum nr 3 w Lublinie
Aneta Żak Keep Calm and Speak English
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dąbrowie Górniczej
Anita Dąbrowska Learning through art, dance and theatre
Zespół Szkół w Rozogach Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Rozogach
Anita Leszczyńska Countries in students’ eyes
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Sanoku
Anna Stanisławczyk Let’s Be Lanterns
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Jana Pawła II i kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jadownikach
Anna Stanisławczyk Lights on Cultural Heritage
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku
Anna Bialik International Master chef
Przedszkole Publiczne Nr 10 w Kędzierzynie-Koźlu
Anna Głogowska-Frączek Let´s get school outdoor
Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali
Anna Kordela La force de la musique francophone
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie
Anna Litwin E-fun
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Morawicy
Anna Matejczyk Different, but the same
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Piekarach Śląskich
Anna Mazur Sustainable Food
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie
Anna Pawłowska I’ll send you a Christmas card – CHRISTMAS CARD EXCHANGE 2016
Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych im. Heleny Babisz
Anna Pławecka Reacting to confrontations and catastrophies with collaboration
II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w Jaworznie
Anna Rokicka-Ostrowska A DELICIOUS CULINARY JOURNEY
Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
Anna Smeja-Robak PuppeTs : Puppet Tourists
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy
Anna Szczepaniak eTwinning Path to Happiness (E.P.2 H.)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie
Anna Szczepaniak Christmas Connections Through Art 2017
Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie
Anna Terlecka GSkype Me Your Story
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
Anna Tobiacelli Words – The Art Of Cre@ting Memories
Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
Anna Tobiacelli REACH – REINTERPRETING, EMPOWERING and ACCEPTING our CULTURAL HERITAGE
Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
Anna Urbasik FROM THE PICTOGRAM TO THE AUDIOBOOK. BOOK HISTORY
Publiczne Przedszkole nr 17 w Jastrzębiu-Zdrój
Anna Wojciechowska-Kot Explore the world with Buzz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Bogatyni
Anna Śliwka In the heart of my city
Przedszkole nr 71 w Gdańsku
“I Care of my Health in the Winter-time”
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Mielcu
Arleta Szydłowska One Train for Europe
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu
Artur Baranowski Youth, Multilingualism and Work Perspectives in Europe
Gimnazjum nr 2 im. ks. St. Konarskiego w Łukowie
Artur Szkudlarek Digiventurer Teens
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku
Barbara Gromek-Oleksy VALUES VALUES EVERYWHERE
Szkoła Podstawowa nr 13 w Jaworznie
Barbara Gromek-Oleksy Friendship Seeds
Szkoła Podstawowa nr 13 w Jaworznie
Barbara Głuszcz Woof here, Miaow there
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie
Barbara Legutko Europäer – unterschiedlich, aber zusammen
Zespół Szkół w Woli Dębińskiej
Barbara Tatol LET’S PLANT SAPLINGS BEFORE IT’S TOO LATE!
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie
Barbara Tatol THINK
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie
Bartłomiej Prokop ¡No me dig@s!
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
Bartłomiej Prokop EN BUSCA DEL PATRITESORO
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
Beata Pastuszko Water4Life
Gimnazjum nr 48 im. Lecha Bądkowskiego w Gdańsku
Beata Tarczałowicz Leończyk Treasuring Europe
Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Twardowskiego w Zabrzu
Beata Wójcik Lets explore our cultural heritage!
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach
Bozena Kubica Children like coding
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ornontowicach
Bozena Kraj Monumental Europe
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach
Bożena Cudak Denke global!
VIII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
Celina Świebocka Was wäre die Welt ohne Strom? – Früher war alles anders…
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. prof. Kazimierza Sosnowskiego w Obidzy
Celina Świebocka Es war einmal in Europa – aussterbende Berufe unter der Lupe
Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Celina Świebocka Was du NICHT sagst?! – Schüler erforschen Kommunikation #eTwinclusion
Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Celina Świebocka Morgen: alle Umweltbürger?
Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Celina Świebocka Mitbewohner gesucht! Wir gründen eine WG….
Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Celina Świebocka Glück und Wohlbefinden in der Schule
Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Celina Świebocka Burgen und Schlösser am Welttag des Buches. Ein kreatives Schreibprojekt zu dem Roman Oskar und das Geheimnis der verschwundenen Kinder
Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Celina Świebocka Deutsch mit Klee
Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Danuta Herman Let’s do a comic book! (Bridging applied art students)
Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach
Danuta Dąbek Good seed makes a good crop.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze
Daria Madej Kid’s smoothies
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie
Dominika Szczygieł HELP THE EARTH: REDUCE, REUSE, RECYCLE
Szkoła Podstawowa nr 34 w Toruniu
Donisława Golonka Coding Ecosystems
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni
Dorota Apanowicz Master Coding
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie
Dorota Dankowska LET’S PLANT SAPLINGS BEFORE IT’S TOO LATE!
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
Dorota Dankowska From drawing to programming
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
Dorota Deroń From drawing to programming
Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu
Dorota Potaman-Turczyńska “We are what we eat”
Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
Dorota Sowa Sense World
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu
Dorota Szafraniec Denke global!
VIII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
Dorota Zimacka Woof here, Miaow there
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie
Edyta Bieniek Do you remember that profession?
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy
Edyta Bieniek LUCKY BECAUSE OF YOU!
Publiczne Przedszkole w Izbicku – Oddział Zamiejscowy w Krośnicy
Edyta Borowicz-Czuchryta CODING FRIENDSHIP
Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie
Edyta Kaminska “We are what we eat”
Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim
Edyta Karwowska The Teddy’s journey
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Edyta Karwowska LeAF – Learning about forest
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Elwira Wielgosz Teddy the International Gardener
Zespół Szkół w Opatowie- Szkoła Podstawowa
Elżbieta Niedźwiedź Enjoy the chemistry!
Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
Elżbieta Paluczek MATH 3.0 Amazing Trip through History
I Liceum Ogólnokształcące, Gimnazjum nr 1 w Swarzędzu
Elżbieta Sobolewska LET’S EXPERIENCE AND LEARN
Przedszkole nr 1 “Bajka” w Myszkowie
Elżbieta Sobolewska Colorful Life
Przedszkole nr 1 “Bajka” w Myszkowie
Elżbieta Sobolewska Preschooler – Small Citizen
Przedszkole nr 1 “Bajka” w Myszkowie
Elżbieta Szulborska Christmas in our hands
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego “Zośki” w Piasecznie
Elżbieta Wyparło “I Care of my Health in the Winter-time”
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Mielcu
Emilia Winiarczyk Sharing our Cultural Heritage
Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu
Ewa Barszczowska From drawing to programming
Szkoła Podstawowa nr 10 w SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Radomiu
Ewa Chojnowska Embracing art
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czepielowicach
Ewa Drużbalska Kopka In Sight In Mind
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
Ewa Kowalczyk UNITED NATIONS IN ONE NAME
Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Ewa Lisowska STEAM team
Zespół Szkół w Lubominie
Ewa Michałek Let’s weave a Story
Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie
Ewa Rduch Creative Numbers
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju
Ewelina Kucharska Mind the SPORT
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie
Filip Klaus Math in shopping
Warsaw Billingual School
Grazyna Skowronek Winter Wonderland
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie
Grażyna Suchecka Traditions without frontiers. Journey around regional cultures
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku
Hanna Derewecka Little vets without borders
Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
Irena Śniarska Ecosystems near our schools.
XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Iwona Bednarek Welcome to our feasts world/ Bienvenue dans notre monde de fêtes
Szkoła Podstawowa im. Jana z Ludziska w Ludzisku
Iwona Kowalik UNESCO – WORLD HERITAGE IN MY COUNTRY AND CITY
Szkoła Podstawowa nr 26 we Wrocławiu
Iwona Kowalik TOP SECRET
Szkoła Podstawowa nr 26 we Wrocławiu
Iwona Waniec-Frydrych Europäer – unterschiedlich, aber zusammen
Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
Iwona Zalewska – Lech eTwinning & Erasmus+ Bus. Α passport to the future Part 2
Zespol Placowek Oswiatowych w Piekoszowie
Iza Gutowska SCIENCE THROUGH EXPERIMENT IN EUROPE
Szkoła Podstawowa w Ciechocinie
Izabela Grabarczyk-Kisiela We are Europeans Challenge
Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach
Izabela Kraińska European Peers – English Speakers
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią
Izabela Mielniczek The magic crew
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach
Izabela Winiecka Discover Languages with playground games.
Zespół Szkoł w Pawłowie
Izabela Winiecka The Colors of The Rainbow
Zespół Szkoł w Pawłowie
Jadwiga Wiśniewska ALL ROADS LEAD TO ROME
Szkoła Podstawowa nr 11 w Gdyni
Joanna Juda 123SMART
Szkoła Podstawowa nr 4 im.Tadeusza Kościuszki w Czerwionce-Leszczynach
Joanna Mateńko From drawing to programming
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
Joanna Słowińska You’ve got mail, pal!
Społeczne Gimnazjum “Nasza Szkoła” ZTSz w Zabrzu
Joanna Czernikiewicz – Fałdzińska OUR TOWNS, OUR TREASURES
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górnie
Joanna Gralak MIRRORS: Making Integration a Reflective Responsible Opportunity for a Rightful Society
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy
Joanna Kiełkowska-Kondej Culture Street 2
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w Toruniu
Joanna Kuryłło Science with eTwinning
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca w Warszawie
Joanna Kłos Rochmińska Adventure with art
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu
Joanna Kłos Rochmińska Creative Europeans
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu
Joanna Lisewska Speak up, even if your voice shakes
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy
Joanna Lisiecka – Kabat Familia Europaea
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wielkopolskim
Joanna Mach RUDOLPH IS IN TOWN
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu
Joanna Mach Hoppy Easter!
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu
Joanna Mach ETWINNING SPACE EXPLORERS
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu
Joanna Paluszkiewicz friends, amigos, przyjaciele
Przedszkole Miejskie nr 118 w Łodzi
Joanna Przemieniecka Mind the SPORT
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie
Joanna Snarska Winter Wonderland
Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku
Joanna Szpak Lapbooks – a creative way to learn English
Szkoła Podstawowa nr 7 im.T. Kościuszki w Nowej Rudzie
Joanna Śliżewska People who have made a difference.
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie
Jolanta Carkowska Music Without Borders
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobrej
Jolanta Marciniak Master Coding
Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
Jolanta Michalczuk Keep an eye on your life style
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
Jolanta Michalczuk International eTwinning board game
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
Jolanta Obst European Day of Languages – Short Project – “I’ve got a frog in my throat!”
Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
Jolanta Okuniewska So that we’re not afraid
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie
Jolanta Okuniewska A flutter of rainbow wings.
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie
Jolanta Zielinska UNITED NATIONS IN ONE NAME
Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Jowita Kaszuba-Lipa Keep Calm and Speak English
Publiczne Gimnazjum im. Stanislawa Staszica w Rudzie
Judyta Latuszek Spring in Europe
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie
Justyna Babiarz-Furmanek Mentoring@sch
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
Justyna Gach TONGUE TWISTERS FROM EUROPE
Szkoła Podstawowa w Zbelutce
Justyna Gejdel UNITED COLORS OF SCIENCE EXPERIMENTS
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku
Justyna Kosińska Mind the SPORT
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie
Kamil Matras Be a buddy, not a bully!
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaborze
Kamil Matras Kids’ games in the past and now
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaborze
Kamilla Stefanska From drawing to programming
Szkoła Podstawowa im. Józefa Kulli w Mąkoszycach
Karolina Michoń Sense World
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu
Karolina Milewicz Compartir para aprender
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 we Wrocławiu
Karolina Springer-Banach Schau in meine Welt
Zespół Szkół nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu
Karolina Szurek Europe 4.0 – Beam me to 2027
Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego w Warszawie
Karolina Szymaniak Bubbling my plays
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu
Katarzyna Nita-Murawska Woof here, Miaow there
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie
Katarzyna Nuszkiewicz – Stopczyńska Master Coding
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu
Katarzyna Nuszkiewicz – Stopczyńska Mission: Planet X
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu
Katarzyna Spisak Coding Ecosystems
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni
Katarzyna Baca We want to volunteer to make the world a better place
Gimnazjum im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach
Katarzyna Byczkowska International Kindergarden Project Polek and Pola discover kindergartens all over the world
Przedszkole nr 10 w Rybniku
Katarzyna Chojnacka-Musiał Forgotten professions
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu
Katarzyna Drabarek SPREAD LOVE
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Katarzyna Drabarek Santa Claus is coming…
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Katarzyna Drabarek Music is great!
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Katarzyna Drabarek Let’s claim “I WANT PEACE” on the European Day of Languages
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Katarzyna Drabarek Connecting Cultures
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Katarzyna Drabarek Digital postcards from all year round
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Katarzyna Drabarek British and American culture
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Katarzyna Drabarek Easter Cards Exchange
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Katarzyna Mazur Space Adventures
XXI Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Warszawie
Katarzyna Siwczak Be the Change,Take the Challenge
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
Katarzyna Siwczak GSkype Me Your Story
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
Katarzyna Sopolińska Culture Young Detectives
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu
Katarzyna Stępczyńska The encoded plant
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w Elblągu
Katarzyna Wilińska Let’s go sightseeing!
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu
Katarzyna Zajączkowska Winter Wonderland
Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku
Katarzyna Zajączkowska Master Coding
Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku
Katarzyna Zmysłowska What about playing a G.A.M.E. with me? (G.Games-A.Active learning-M. Mind-E.Education)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej
Katarzyna Zmysłowska EDUCATION WITH LEGO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej
Krystyna Izdebska Breakfast around the world
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Pezały w Purdzie
Lucyna Nocoń-Kobiór You Can’t Judge A Book By Its Cover
Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
Ludmiła Macedońska Geocaching-Minds on the Move (MoM)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kielcach
Ludmiła Makoviychuk Gastronomy: Cultural Heritage
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
Lázaro Luis Delgado Conde EN BUSCA DEL PATRITESORO
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
Lázaro Luis Delgado Conde ¡No me dig@s!
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
Magdalena Baran Wundervolle Welt der Tiere
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim
Magdalena Bartoszyńska Mission: Planet X
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu
Magdalena Bartoszyńska Master Coding
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu
Magdalena Bochman Europäisches Cluedo-Spiel
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej
Magdalena Bochman Von Göttern und Heroen
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej
Magdalena Futoma InASA-International Art Storytelling Academy
Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie
Magdalena Janusz With Mathematics Through Life – Erasmus +
Gimnazjum w Grybowie
Magdalena Kijek I Feel Very European Today!
Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku
Magdalena Krzyżanowska Traditions in our countries – let’s find out.
Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego w Warszawie
Magdalena Krzyżanowska Teenage life – are we different?
Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego w Warszawie
Magdalena Siatkowska The change starts now.
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
Magdalena Sławska-Opozda What about us?
Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Starachowicach
Magdalena Tucka Let’s Be Lanterns
Szkoła Podstawowa nr 86 imienia profesora Jerzego Sampa w Gdańsku
Magdalena Zarek A “virtual tour” in Europe – Being European citizens
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
Malwina Kordus Advent & Weihnachten bei uns!
Szkoła Podstawowa nr 26 we Wrocławiu
Marcelina Sztorc HEALTHY LIVING; ECO ACTING
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej
Marcin Kućmański Say “No to NEET”
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łodzi
Maria Jastrząb Konnichiwa
Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie
Maria Woldan A Touch of Art
Salezjański Zespół Szkół Publicznych w Zabrzu
Marta Derejko-Ferenc WHAT ARE SOME TRADITIONAL DISHES OF YOUR COUNTRY?
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie
Marta Niesiołowska Santa Claus is coming…
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Marzanna Latuszek Spring in Europe
Szkoła Podstawowa w Ryńsku
Marzena Miazek – Banach One Train for Europe
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie
Marzena Wiecierzycka The Treasure Box
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie
Małgorzata Bernowska Twinkoffer voller Kulturerbe!
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Zatorze
Małgorzata Bernowska Deutsch mit Klee
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Zatorze
Małgorzata Bielińska THE MIRACLE OF STORIES THROUGH MY HANDS
Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu
Małgorzata Bielińska Passion for Sports
Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu
Małgorzata Bielińska We get to know each other through traditions
Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu
Małgorzata Budacz Denke global!
VIII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
Małgorzata Frydrych BookPals@schools.eu
Zespół Szkół Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
Małgorzata Kostian Mind the SPORT
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie
Małgorzata Reszko A flutter of rainbow wings.
Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Sienkiewicza w Gnieźnie
Małgorzata Walkusz PRACTICE MAKES PERFECT
Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku
Małgorzata Walkusz TransMission for the Global Goals
Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku
Małgorzata Wojciechowska Kooperation und Kommunikation im Team auf einen Klick
Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Łobezie
Małgorzata Łaska EmOTE – Exploring Our Talents togEther
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie
Mira Chlebicka The week of robotics and new technologies
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Trampoline w Warszawie
Mirosława Bogacz Literature suitcases
XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
Mirosława Dyka-Płonka WORLDWIDE LOVE AND PEACE
Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach
Monika Bińkowska-Błaszczyk Say “No to NEET”
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łodzi
Monika Girzejowska English speaking countries – English speaking students
Szkoła Podstawowa w Radoszycach
Monika Kaznowska Mentoring@sch
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
Monika Makos Travelling mascots. Looking for family all over Europe.
Szkoła Podstawowa Nr 20 w Jastrzębiu Zdroju z oddziałami gimnazjum (Gimnazjum Nr 9)
Monika Makos Our color calendar
Szkoła Podstawowa Nr 20 w Jastrzębiu Zdroju z oddziałami gimnazjum (Gimnazjum Nr 9)
Monika Michaliszyn Teacher for a day
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu
Monika Mojsiejonek Kids’ games in the past and now
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaborze
Monika Mojsiejonek Be a buddy, not a bully!
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaborze
Monika Pawlicka SMURFS, the travellers…
Przedszkole nr 66 w Bydgoszczy
Monika Świerczyńska PS: join our cultural pledge
Zespół Szkół Nr 18 w Warszawie
Natalia Kujawiak-Fiałkowska Colouring Our Subjects
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu
Piotr Balonek Sport beyond the borders
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Zatorze
Piotr Krzysztoforski Mobile App – eTwinning – Education
Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Alwerni
RENATA CZERNIK A DELICIOUS CULINARY JOURNEY
Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
RENATA CZERNIK Following Irena Sendlerowa and Janusz Korczak. Because children are our future.
Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
Renata Kopeć Denke global!
VIII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
Renata Szczyglewska From drawing to programming
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Bogatyni
Renata Zając Wundervolle Welt der Tiere
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Kozienicach
Sabina Erm Sense World
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu
Sabina Tatarczyk Advent & Weihnachten bei uns!
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rudzie Śląskiej
Stanisława Stępień RUDOLPH IS IN TOWN
Przedszkole Samorządowe nr 18 w Kielcach
Stanisława Zaremba Was wäre die Welt ohne Strom? – Früher war alles anders…
Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Sylwia Andrzejak Let’s claim “I WANT PEACE” on the European Day of Languages
Zespół Szkół w Sławsku
Sylwia Krenz “Poetry is out there …”
Szkoła Podstawowa nr 7 im.T. Kościuszki w Nowej Rudzie
Sylwia Szulc Coding (your country) with Scratch
Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Woźnikach
Tomasz Ordza Ecosystems near our schools.
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce
Tomasz Ordza Rendez-vous with amphibian
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce
Tomasz Ordza AROMATIC GARDEN
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce
Tomasz Tyrała Adventures in Germany’s and Poland’s castles and fortresses. Let the bells ring out and the sabres rattle!
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Częstochowie
Urszula Partyka Move your body and mind- healthy lifestyle for adolescents
Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
Waldemar Tomala Cyber man
II Liceum Ogólnokształcące im Jana Śniadeckiego w Kielcach
Wioleta Księżopolska Colours of autumn
Samorządowe Przedszkole w Liwie
Łucja Barbarowicz Creative Numbers
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie
Łukasz Kamiński New vision of the world / Nueva visión del mundo
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku